Категорії

Освітлення

Підкатегорії

 • Інтегроване освітлення

  Інтегроване освітлення ІКЕА розроблено таким чином, що воно може бути використане в різних меблях, таких як книжкові шафи, кухонні шафи і шафи. Завдяки ньому, ви можете підсвітити улюблені предмети, такі як фотографії, картини та сувеніри, або речі, які вам потрібно швидко знайти, як одяг або книги.

 • Бра

  Думаючи про освітлення в будинку, не забувайте про стіни. Бра від ІКЕА доступні в різних стилях, також є настінні рефлектори і бра, які світять вгору. У багатьох з них ви можете використовувати світлодіодні лампи, а в деякі з них вже вбудовані світлодіоди, так що виграє ваш гаманець, а також наша планета.

 • Настільні лампи

  Настільні лампи від ІКЕА дозволяють змінити атмосферу в інтер'єрі більш, ніж одним способом. Вони дають додаткове світло там, де вам це потрібно, і в той же час підкреслюють характер інтер'єру. Наші лампи доступні в широкому діапазоні стилів, щоб принести в кожне приміщення більше кольору, текстури і світла.

 • Світильники на стелю

  Світильники ІКЕА на стелю не тільки освітлюють кімнату - вони також є відмінним способом, щоб підкреслити свій стиль. Ми пропонуємо широкий вибір ламп, серед яких можна вибрати такий, який відповідає вашому смаку і потребам.

 • Рефлектори

  Рефлектори ІКЕА забезпечують світло саме там, де вам це потрібно. Починаючи від освітлення картин, закінчуючи стільницею  кухні. Більшість рефлекторів можуть бути оснащені енергозберігаючими світлодіодними лампами, а в деякі з них вже вбудовано світлодіод, який допомагає скоротити витрати на електроенергію і більше піклуватися про нашу планету.

 • Освітлення для ванної

  Розчісування, гоління, миття рук і т.д. - ці повсякденні речі вимагають відповідного освітлення у ванній кімнаті. В асортименті ІКЕА Ви знайдете лампи, які можуть бути розміщені поруч з дзеркалом, так що ви можете краще бачити, що ви робите, а також лампи, встановлені на стінах і стелі, які створюють розслаблюючу атмосферу у ванній кімнаті.

 • Торшери

  Торшери ІКЕА являють собою просте рішення для освітлення, яке може бути додано в будь-який час в приміщення різних площ, навіть найменших. Крім того, легко переставити -  ви швидко отримаєте затишний ефект в зовсім іншому місці. І ми пропонуємо торшер з регульованим абажуром, який робить більш приємним читання, тому що ви можете направляти світло безпосередньо на книгу або журнал.

 • Лампочки та аксесуари

  Так, як сонце в саду, достатнє освітлення будинку змушує нас відчувати себе краще. ІКЕА віддає перевагу світлодіодному освітленню, яке споживає дуже мало електроенергії, і має великий термін служби (протягом 20 років). Сьогодні ця технологія настільки розвинена , що вона дає більш тепле і більш приємне світло. Крім того , ми пропонуємо інші типи ламп і вимикачі-диммери, таймери і батареї. Можливо, варто вже сьогодні перейти на світлодіодне освітлення і батареї для підзарядки? Таке рішення буде вигідно для сімейного бюджету і для навколишнього середовища. 

 • Абажури, підставки і шнури

  Кожен з нас має різні смаки. Тому, важливим є можливість вибору під час оформлення інтер'єру вашого будинку. Широкий асортимент абажурів, основ і кабелів ІКЕА, надає необмежені можливості для створення свого власного освітлення. Таким чином, ваш світильник буде світити в більш особистий спосіб. 

 • Лампи для письмових столів

  Настільні лампи ІКЕА допоможуть вам працювати більш ефективно і більш комфортно. Наше освітлення підходить для будь якого робочого місця. Виберіть лампу з регульованим важелем або абажуром, щоб направляти світло саме там, де вам це потрібно. Таким чином, не втомлюються очі чи хребет, так що ви будете працювати набагато краще.Розробка | розкрутка сайту PBB-дизайн